KONG, Wobbler, zabawka na przysmaki dla psów

Zabawka do wypełnienia przysmakami dla psów

Dostępność: W magazynie

Cena od: 89,90 zł

* wymagane pola

Wysyłamy w ciągu dwóch dni!

Za mało informacji o produkcie? Zadzwoń do nas!

Masz 30 dni na odstąpienie od umowy! Pamiętaj tylko, by produkt był oryginalnie zapakowany!

 

 

 

Opis produktu

Szczegóły

Kong Wobbler to kolejny świetny pomysł firmy Kong na zabawę dla psa i zajęcie go na długi długi czas! Podczas zabawy Wobbler kołysze się, kiwa, chwieje na boki i wyrzuca dla twojego psa ukryte w jego wnętrzu smakołyki. Jego konstrukcja działa jak bańka wstańka. Dzięki obciążeniu dołu zabawki, Wobbler nie przewraca się, a po przechyleniu momentalnie sam wstaje. Ta nieprzewidywalność jest niezwykle interesująca dla psa, dając mu wiele radości!

Jak zacząć zabawę z Wobblerem? 
To proste!Rozkręć zabawkę, napełnij ją suchymi smakołykami lub karmą, zakręć i postaw na podłodze zachęcając czworonoga do interakcji z nią. Zadaniem psa będzie wydostanie przysmaków, ale to nie takie łatwe, bo zabawka się nie poddaje! Wobblera można trącać łapą, nosem, przechylać, obracać, wszystkie chwyty dozwolone, aby przez otwór na szczycie wreszcie coś pysznego wyskoczyło!

Zabawka wymaga od psa skupienia i cierpliwości, uczy go również rozwiązywania problemów.Ponadto, umożliwia trening umysłowy i świetną zabawę jednocześnie, a psy ją uwielbiają!
Wobbler, jak wszystkie zabawki marki Kong, wykonany została z bardzo wytrzymałego plastiku. Idealnie nadaje się zarówno do zabawy w domu, jak i na zewnątrz.

Zabawa Wobblerem powinna odbywać się pod okiem opiekuna i trwać nie dłużej niż 30 minut. Kiedy psu uda się wydostać wszystkie przysmaki, zabierz zabawkę i schowaj ją, aż do następnego razu. Dzięki temu masz pewność, że zabawka będzie wielką atrakcją dla psa przez długi długi czas!

Dostępny w dwóch rozmiarach, małym, który pomieści pół kubka karmy, oraz dużym, na cały kubek

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SKU KONGPW2CONF
Producent KONG