KONG, Wobbler Cat, zabawka na przysmaki dla kota

Zabawka do wypełnienia przysmakami z pluszowym ogonem

Dostępność: Brak w magazynie

79,90 zł

Wysyłamy w ciągu dwóch dni!

Za mało informacji o produkcie? Zadzwoń do nas!

Masz 30 dni na odstąpienie od umowy! Pamiętaj tylko, by produkt był oryginalnie zapakowany!

 

 

 

Opis produktu

Szczegóły

Wobbler Cat

W warunkach naturalnych koty jedzą kilkanaście drobnych posiłków dziennie i o każdy z nich muszą się bardzo mocno postarać. Zdobywanie pokarmu stanowi ważny element kociego behawioru, na który poświęcają nie małą część dnia, męcząc przy tym tak ciało jak i umysł. A jak wygląda sytuacja u naszych domowych mruczków? Zazwyczaj zupełnie odwrotnie... O jedzenie nie trzeba się starać, bo albo dostępne jest cały czas w misce, albo pojawia się w niej kilka razy dziennie... To najczęsciej prowadzi natomiast do objadania się i permamentnego znudzenia... Nie musi tak jednak być! 


Kocia bańka wstańka czyli wobbler powstała, aby zapobiegać kociej nudzie, stymulować mentalnie i fizycznie i zmuszać kota do zdobywania jedzenia, do którego tak doskonale wyposażyła go matka natura. Fakt, że jedzenie nie jest "podane na talerzu" pozwala także na powrót do odpowiedniej ilości zjadanego pożywienia co wraz z faktem, że jego zdobycie jest praco i czasochłonne czyni woubblera świetnym narzędziem w walce z kocią nadwagą.

Jak dokładnie działa wobbler?
Dolna, obciążona część utrzymuje zabawkę w pionie i pozwala na kołysanie się nawet pod wpływem bardzo delikatnego szturchnięcia i pociągnięcia za pluszowy ogon. Górna część wykonana z przeźroczystego plastiku i wyposażona w mały otworek służy do chowania drobnych smakołyków lub suchej karmy. Obie części skręca się ze sobą tworząc solidnie zamkniętą całość. Na szczycie zabawki przymocowany jest włochaty ogon, który koty chętnie łapią i trącają łapką przechylając tym samym zabawkę. Dzięki tej intuicyjnej metodzie koty bardzo szybko uczą się tak manewrować woubblerem by móc uzyskać nagrodę jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SKU KONGPW4
Kolor Nie
Barwa światła N/D
Rozmiar Nie
Producent KONG