Fitmin, Dog Purity, Ulga dla stawów, 200g

Wspomaga regenerację chrząstek i więzadeł w stawach.

Dostępność: W magazynie

84,90 zł

Wysyłamy w ciągu dwóch dni!

Za mało informacji o produkcie? Zadzwoń do nas!

Masz 30 dni na odstąpienie od umowy! Pamiętaj tylko, by produkt był oryginalnie zapakowany!

 

 

 

Opis produktu

Szczegóły

Fitmin, Dog Purity
Ulga dla stawów

Wspomaga regenerację chrząstek i więzadeł w stawach. Dzięki wykorzystaniu składników przeciwzapalnych MSM i boswellii, suplement jest szczególnie wskazany dla starszych psów, które mają problemy z aparatem ruchowym, spowodowane przebytym urazem lub podeszłym wiekiem. Działa prewencyjnie i pomaga zachować aparat ruchowy w dobrym stanie. Wzbogacony o peptydy kolagenowe, który wspiera zdrowe funkcjonowanie stawów.
Pomaga w razie bolesnego poruszania się dzięki zawartości MSM, boswellii i kwasu hialuronowego.

ZALETY

Preparat działa profilaktycznie oraz wspomagająco w przypadku problemów zdrowotnych ze strony aparatu ruchowego. Wspiera naturalną zdolność regeneracyjną chrząstek. Suplement Fitmin dog Purity Ulga dla stawów został wzbogacony o peptydy kolagenowe oraz (w odróżnieniu od preparatu Fitmin dog Purity Profilaktyka zdrowych stawów) również o składniki przeciwzapalne (boswellia i MSM). Suplement jest szczególnie wskazany dla psów, które mają problemy z aparatem ruchowym spowodowane przebytym urazem oraz psów w starszym wieku. Suplement nie zastępuje zróżnicowanej diety.

Opakowanie: 200g

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SKU FIT1904
Kolor Nie
Barwa światła Nie
Rozmiar Nie
Producent Fitmin

Skład i analiza

SKŁAD

peptyd kolagenowy, hydrolizowane mięso i podroby drobiowe, glukozamina 13%, hydrolizowany kolagen, siarczan chondroityny 5,5%, metylosulfonylometan 5,2%, chrząstka rekina, muszle morskie (zwapnione), kwas hialuronowy 0,8%, ekstrakt z Boswellia serrata 0,5%

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

białko surowe 72 %, oleje i tłuszcze surowe 1,2 %, błonnik surowy 0,1 %, popiół surowy 9,2 %