Nasza historia

W 2009 roku powstał sklep internetowy ZOOartykuly.pl, zaś pierwszy stacjonarny sklep pod tym szyldem został otwarty już rok później przy ulicy Chwiałkowskiego w Poznaniu.

Kolejne lata charakteryzowały się dynamicznym rozwojem firmy w zakresie sprzedaży zarówno stacjonarnej, jak i internetowej, oraz stałym poszerzaniem asortymentu i nawiązywaniem współpracy z kolejnymi markami.  Wprowadzono do sprzedaży owady karmowe. Bogactwo gatunków, asortymentu, a przede wszystkim rozległa wiedza pracowników sklepu sprawiły, że zaczął on być uznawany za lidera w dziedzinie terrarystyki na rynku poznańskim.

W maju 2015 roku powstał drugi punkt sprzedaży - sklep ZOOartykuly.pl w nowootwartej Galerii Dębiec. Znana już poznańskim pasjonatom marka błyskawicznie zaskarbiła sobie lojalność klientów Galerii. Otwarcie nowego lokalu łączyło się z nawiązaniem współpracy z kolejnymi gigantami przemysłu zoologicznego, jak również z rozbudowaniem asortymentu prowadzonych już producentów. Coraz większe dostawy zaowocowały dynamicznym wzrostem obrotów oraz prężnym rozwojem witryny internetowej. 

Aktualnie prowadzimy cztery sklepy stacjonarne w Poznaniu.