AquaEl, Classic 60, Zestaw akwariowy, różne kolory

Kompletny zestaw akwariowy z oświetleniem, filtrem, grzałką, oraz nowoczesną pokrywą. Dostępny w kolorach: czarnym i białym. Akwarium proste.

Dostępność: Brak w magazynie

Cena od: 279,00 zł

Wysyłamy w ciągu dwóch dni!

Za mało informacji o produkcie? Zadzwoń do nas!

Masz 30 dni na odstąpienie od umowy! Pamiętaj tylko, by produkt był oryginalnie zapakowany!

 

 

 

Opis produktu

Szczegóły

Seria AquaEl Classic 60, zestaw akwariowy

W skład zestawu wchodzi:

- Akwarium 60x30x30cm. Pojemność: 54L
- Oświetlenie: 1 x 15W, w pokrywie
- Filtr FAN 1
- Grzałka AQN75
- Z
estaw startowy ACTI (pokarm, uzdatniacz i biostarter)Wyposażone są w pokrywy wykonane w technologii wtryskowej, gwarantującej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo posiadają unikalny, opatentowany system otwierania SMART OPEN. Umożliwia on wygodne podnoszenie pokrywy (np. do przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych w akwarium) bez zastosowania dodatkowych podpórek czy zawiasów. W celu zapobiegania skraplaniu wody na ściankach akwarium pokrywy zostały także wyposażone w system kanalików odprowadzających parującą wodę bezpośrednio do wnętrza zbiornika. W tylnej części pokrywy znajdują się wyprofilowane kształtki, które można łatwo usunąć w celu zainstalowania filtra zewnętrznego, kaskadowego lub kanistrowego (nie tracąc przy tym gwarancji na samą pokrywę). Unikalny projekt pokryw zestawów CLASSIC to nie wszystko: zostały one wyposażone w oświetlenie oparte na nowoczesnych podzespołach elektronicznych stosowanych zazwyczaj w świetlówkach T5. Zapewnia to mniejsze zużycie energii, ogranicza niepotrzebną emisję ciepła (podgrzewanie wody) oraz zwiększa żywotność świetlówek eliminując efekt ich „mrugania”. Instalacja posiada europejski standard bezpieczeństwa IPX7, co w praktyce oznacza pełne bezpieczeństwo zarówno akwarysty jak i ryb nawet w przypadku zanurzenia pracującej pokrywy w wodzie. Zestawy CLASSIC składają się pokryw oraz zbiorników. Są one wyposażone w ramkę-podstawkę, wydajny filtr wewnętrzny FAN, precyzyjną grzałkę COMFORTZONE oraz pokarm dla ryb ACTI. Eleganckie opakowanie w atrakcyjnych kolorach czyni je idealnym, okazałym prezentem, który z pewnością ucieszy każdego akwarystę. Klasyczny, w pełni wyposażony zestaw akwariowy AQUAEL.

Akwarium
Zbiorniki zestawów CLASSIC zostały wykonane z odpowiedniej grubości, wytrzymałego szkła, które jest spojone specjalnym czarnym silikonem akwarystycznym. Gwarantuje to nie tylko ich trwałość i szczelność, ale również zapobiega uwidacznianiu się zabrudzeń i osadów. Spód akwarium dodatkowo wyposażono w specjalną ramkę, która dodatkowo zabezpiecza zbiornik.

Pokrywa
W zestawach CLASSIC, zarówno owalnych jak i prostokątnych, są wysokiej jakości pokrywy z tworzywa sztucznego. Pokrywy do akwariów CLASSIC zostały wykonane w nowoczesnej technologii wtryskowej i posiadają opatentowany system otwierania „SmartOpen", który otwieranie pokrywy pod kątem 90º, co ułatwia dostęp do akwarium.

Filtracja
Zestawy CLASSIC wyposażono w filtry wewnętrzne FAN, przeznaczone do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach.

Ogrzewanie
Zestawy CLASSIC wyposażono w grzałkę COMFORTZONE.

Na zestaw CLASSIC w standardzie składa się:

  • akwarium szklane z płaską lub owalną przednią szybą,
  • pokrywa z oświetleniem IP67,
  • otwór z klapką do karmienia ryb,
  • filtr wewnętrzny FAN,
  • automatyczna grzałka COMFORTZONE,
  • zestaw startowy ACTI (pokarm, uzdatniacz i biostarter)

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SKU AQN103211CONF
Producent AquaEl
Pojemność 54L